Kendi Cosmetics Franchise Projesini İzmirli iş kadınlarına tanıttı.

Kendi Cosmetics Franchise Projesini İzmirli iş kadınlarına tanıttı.

Yazar: Kendi Okunma Sayısı: 1272 Yayınlanma Tarihi 04 May 2016 Yorum: 0
Kurucumuz sanatçı ve iş kadını KENDİ,Kendi Cosmetics ile iş modelini girişimci iş kadınları ile büyütüyor. 

Franchaise iş modelini bünyesine entegre eden Kendi Cosmetics, 2 Kasım'da İzmirli girişimci iş kadınlarına iş modelini tanıttı. 
Dokuz yıllık müzik kariyerinin ardından kozmetik sektörüne giren sanatçı KENDİ aynı başarıyı kozmetik sektöründe de göstermeye devam ediyor. 
Türkiye başta olmak üzere Sırbistan, Bulgaristan ve Suudi Arabistan gibi ülkelere markasının satışını gerçekleştiren Kendi Cosmetics, franchaise vererek markasının sınırlarını genişletiyor.
Türkiye'de AVM içi Kiosk Modeli ile Franchaise iş modelini bünyesine entegre eden Kendi Cosmetics yüksek karlılık ve keyifli iş olanaklarını kadın yatırımcılar başta olmak üzere,marka bünyesinde çalışmaktan keyif alacak,markaya değer katacak iş ortakları ile pazardaki büyümesine devam edecek.
 
Ünlü sanatçı, kişisel bakım, kozmetik ürünleri ve hayatı kolaylaştıran life-style ürünlerin sunum ve satışının yapılacağı iş modelinin franchaise bayilikler vererek pazarlamasını yapmaya İzmir'den başladı.Kendi Cosmetics master franchaise'ı Yüksel Satılmış organizatörlüğünde Izmir Çankaya'da yapılan tanıtıma İzmirli iş kadınlarının ilgisi yoğundu.


Yorumlar
Yorum Yap