Hakkımızda
Kurucumuz


Markamızın kurucusu şarkıcı/sanatçı KENDİ,Kendi Cosmetics’i 2014 yılında kurdu.Amerika’da yaşadığı süre boyunca en çok vakit geçirdiği ve meraklısı olduğu kokular ve kozmetik ürün guruplarını yakından inceleyen KENDİ,Türkiye’de özel kokularla oluşturulan ve kalitesinden ödün vermeyen kozmetik ürünlerin eksikliğınden yola çıkarak,hem tarz hem kaliteli hem de trend ürünleri Kendi Cosmetics markası altında üretmeye karar verdi.
Günye Fransa’nın önemli parfüm evlerinden Molinard’da “Koku ve itibar” seminerini tamamladıktan sonra,Kendi Cosmetics Showroom’u içerisinde parfüm atölyesi kuran sanatçı,kisisel koku danışmanlığı da yapmaktadır.


Egzotik,Yenilikçi ve Cezbedici

Kendi Cosmetics !


Günlük kullanımda ihtiyacımız olan kozmetik ürünleri,iyi ve kaliteli formülasyonlarla oluşturup trend koku ve aromalarla taçlandırdık.
Kaliteden ödün vermeden kullanıcılarımızın,memnuniyetini garanti edeceğimiz ürünleri,tasarım ve son teknoloji etiketlerle birleştirip müşterilerimize sunmak için çok çalışıyoruz.

Kozmetik ürünlerin insan sağlığına önemli etkileri olduğunun farkında olarak,üretimlerimizde “Paraben” kullanmadan doğal koruyucularla raflarda konumlandırdığımız ürünlerimizi az adetlerde ve sık üretiyoruz.
Kullandığımız ambalajlarımızın,:”çekici” olamasına dikkat ettiğimiz kadar “doğaya duyarlı”olmasında da özen gösteriyoruz.

Markamızın en önemli hedefi,müşterilerimize kokladıklarında mutlu olmalarını sağlayacak benzersiz kokulardan oluşan kaliteli ürünler üretmek,bu sebeple Dünya’nın 4 bir yanından önemli parfümörlerin danışmanlığını alıyoruz.

Sosyal Sorumluluk


Kendi Cosmetics ürünleri benzersiz kişisel bakım sunarken,ekolojik dengeye duyarlı ve sosyal sorumluluk bilinci taşıyan ürünleri ile bilinçli tüketici oluşturmayı hedefliyor.
Gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projeleri kapsamında doğaya dost,kişiye zarasız ürünlerin kullanımını yaygınlaştırmak ve toplumu "Sokak Hayvanları" konusunda bilinçlendiren ve farkındalık yaratan aktiviteler düzenlemekten keyif alıyoruz.

Kendi Cosmetics 2014 Yılından bu yana "Sokak Hayvanlarına" mama ve tedavi desteği sağlamaktadır.


İhracat


2014 yılından bu yana Kendi Cosmetics Markası Olarak 6 ülkenin kozmetik mağazalarının raflarında yerimizi aldık.

*Suudi Arabistan
*Mauritius
*Oman
*Sırbistan
*Polonya
*Bulgaristan

*Fransa 


Türkiye Satış Noktalarımız

Ido Yenikapı - Otomat 

Nef 22 - Otomat

Trendyol 

Hepsiburada 

Gittigidiyor

N11